7idp

7iDP jest wynikiem spotkania 7 osób i ponad 5 lat myślenia i planowania. Założony w 2011 roku nasz zespół zarządzania i projektowania / rozwoju z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony rowerzystów i zarządzania produktami postawił sobie za cel stworzenie i zbudowanie nowej marki oferującej ochraniacze, spełniającej normy CE i tworzącej bezpieczną i skuteczną linię ochronną.

 

Nie często zdarza się, że marka wchodząca na rynek może się pochwalić współpracą z dwoma Mistrzami Świata, zdobywcą Red Bull Rampage i mnóstwem ikon branżowych wśród swoich riderów - Steve Peat, Fabien Barel, Mark Weir, Kurt Sorge, Joe Barnes, Marco Osborne, Florian Nicolai, Garett Buehler, Chris Akrigg, Neil Donoghue i Jackson Goldstone to tylko kilku zawodników, którzy zdecydowali się jeździć 7iDP w 2015 roku. to więcej niż tylko opłacone tablice reklamowe dla marki. Wymienione osoby mają ogromny wpływ na proces rozwoju naszych produktów. Testują produkty i dają cenne, szczegółowe informacje zwrotne o tym czy dany produkt sprawdza się w najróżniejszych warunkach jazdy wyścigach i szlakach na na całym świecie. Rezultatem są ochraniacze dopracowane w najmniejszych detalach zapewniające swobodę ruchów podczas pedałowania i ochronę.

Kolekcja produktów 7iDP obejmuje całe spektrum możliwość ochrony od minimalistycznej, lekkiej którą można nosić przez cały dzień po pełną z użyciem twardych skorup Curv.   Wszystkie protektory spełniają i przekraczają normy CE: EN: 1621/1 (kolano / golenie  / łokieć / ramię / biodro) lub EN1621 / 2 (plecy).

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria