7idp

7iDP jest wynikiem spotkania 7 osób i ponad 5 lat myślenia i planowania. Założony w 2011 roku nasz zespół zarządzania i projektowania / rozwoju z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony rowerzystów i zarządzania produktami postawił sobie za cel stworzenie i zbudowanie nowej marki oferującej ochraniacze, spełniającej normy CE i tworzącej bezpieczną i skuteczną linię ochronną.

Kolekcja produktów 7iDP obejmuje całe spektrum możliwość ochrony od minimalistycznej, lekkiej którą można nosić przez cały dzień po pełną z użyciem twardych skorup Curv. Wszystkie protektory spełniają i przekraczają normy CE: EN: 1621/1 (kolano / golenie / łokieć / ramię / biodro) lub EN1621 / 2 (plecy).

Na rok 2020 SevenIDP przygotowało całkiem nową skorupę kasku typu fullface pod tajemniczą nazwą "P23", w ofercie znajdzie się wersja wykonana z tworzywa ABS, włókna szklanego oraz carbonu. Każdy z 3 typów kasku będzie występował w innym malowaniu, właściwościach oraz poziomie cenowym.

Podobnie jak w roku 2019 kolekcja będzie obejmować modele kasków M1, M2, M3 oraz M5 w nowych kolorach oraz pelne spektrum ochraniaczy i rękawiczek. 

 Pełna oferta z cenami jak zwykle znajdziecie w zakładce sklep.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria