ANSO Suspension

O nas

Nasza historia zaczęła się w Iwano-Frankowsku na Ukrainie 2012. Małe miasteczko w zachodniej części Ukrainy w pobliżu gór. W tamtym czasie, ze względu na mały rynek ukraiński, nie mieliśmy oficjalnych lokalnych dealerów i serwisów dużych firm zawieszenia. Sami serwisowaliśmy nasze zawieszenie. Dzięki doświadczeniu w inżynierii przemysłowej wykorzystaliśmy nasze kontakty, aby uzyskać najlepsze uszczelnienia do naszych amortyzatorów i widelców.

W ciągu następnych dwóch lat odbudowaliśmy około 200 amortyzatorów i widelców i zdobyliśmy praktykę w doborze uszczelnień do amortyzacji w rowerach MTB. Dzięki naszemu doświadczeniu w inżynierii przemysłowej zbadaliśmy i ustaliliśmy wszystkie rozmiary/materiały/właściwości uszczelek w najpopularniejszych amortyzatorach i widelcach. W tym badaniu odkryliśmy, że większość firm zajmujących się zawieszeniem używa bardzo ograniczonych materiałów i rozmiarów, również zazwyczaj jedna firma zajmująca się zawieszeniem ma umowę tylko z jednym lub dwoma producentami uszczelek. Na tym etapie zdaliśmy sobie sprawę, że możemy łatwo stworzyć uszczelki, a nawet je ulepszyć.

Rok 2014 na Ukrainie rozpoczął się od wielu problemów i kryzysów. Postanowiliśmy porzucić pracę w firmie przemysłowej i rozpocząć własną lokalną działalność gospodarczą. Ponadto zbudowaliśmy naszą pierwszą próżniową maszynę upustową na własny użytek.

Przez następne 5 lat produkowaliśmy wiele popularnych zestawów uszczelnień i odbudowaliśmy setki sztuk amortyzatorów i damperow.

W 2019 roku serwisy zawieszenia z innych krajów dowiedziały sie, że produkujemy zestawy uszczelek i narzędzia do odpowietrzania. Poprosili nas, abyśmy go sprzedali i mieliśmy plan rozpoczęcia sprzedaży zestawów uszczelek na całym świecie na przyszły rok. Również w tym roku rozpoczęliśmy serwisowanie amortyzacji UTV, ATV, ciężarówek i skuterów śnieżnych.

W 2020 roku, kiedy rozpoczęła się globalna pandemia Covid-19, wiele warsztatów i służb stanęło przed problemem dostarczania zestawów uszczelek. Dla nas był to najlepszy czas na rozpoczęcie międzynarodowego programu sprzedaży zestawów uszczelek i narzędzi do odpowietrzania próżniowego.

24 lutego 2022 - rosyjska inwazja na Ukrainę. W tym trudnym dla naszego kraju czasie udało nam się utrzymać swój biznes i kontynuować pracę wspierając ofiary wojny i naszą armię.

W tej chwili mamy klientów z ponad 60 krajów i ponad 50 partnerów z 25 krajów świata. Mamy umowy z ponad 20 producentami i dostawcami uszczelek, a niektórzy z nich mają nawet niestandardowe linie produkcyjne i mieszanki uszczelniające.

Nasza misja

Twórz i rozwijaj najlepsze na rynku zestawy uszczelnień i narzędzia do wszystkich typów zawieszenia.

Najważniejszą rzeczą w naszych zestawach uszczelek jest niezawodność i trwałość jednostki zawieszenia. 

Najważniejszą rzeczą w naszych narzędziach jest zapewnienie najlepszego wyniku dla jednostki zawieszenia i niezawodności. Dlatego nasze pompy próżniowe są obsługiwane ręcznie - tylko ręcznie obsługiwana krzywka pompy zapewnia najlepsze wyniki.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria