EXT RACING SHOX

Z ponad 55-letnim doświadczeniem kolektywnym, Extreme Racing Shox jest jedną z najbardziej utytułowanych firm inżynieryjnych zajmującej się tworzeniem systemów zawieszenia w dziedzinie motoryzacji i systemów 2 kołowych oraz dynamiki pojazdów. Od F1 do Rally, GT / Le Mans, WTCC i motocykli oraz off-road, a także aplikacje ze specjalnymi projektami dedykowanymi dla samochodów osobowych.

Extreme Racing Shox specjalizuje się w systemach tłumienia hydraulicznego i sprawdził się w różnych zastosowaniach przemysłowych, takich jak tłumienie ruchu, sejsmiczne, obronne i biomechaniczne.

Dział EXT R & D wszedł na rynek rowerowy tylko z jednego powodu, by stworzyć najlepszy tylny amortyzator mtb na świecie, nasza firma wdraża w ten projekt najbardziej wyrafinowane technologie które sprawiły się w systemach zawieszenia formuły 1 i innych segmentach wyścigowych branży motoryzacyjnej, a wszystko po to by zapewnić naszym klientom bezawaryjny i mający pełną regulacje sprzęt najwyższej klasy. 

Aktualnie w ofercie znajdują się dwa dampery sprężynowe  ARMA i STORIA do ENDURO oraz DH które są opracowane do użytku wyścigowego.  

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria