Nowości

 • ZENO

  ZENO DRIVEN PERFORMANCE - pierwsza dostawa dotarła o naszego magazynu! Klocki hamulcowe hydrauliczne przewody w opłocie stalowym oraz SPEEDLINK to najmocniejsze pozycje z oferty tego producent. Systematycznie bedziemy poszerzać asortyment który zapewniamy że nie jest mały :)

 • EXT RACING SHOX już w Polsce!

  Firma EXT weszła na rynek rowerowy tylko z jednego powodu, by stworzyć najlepszy damper sprężynowy na świecie, nasza firma wdraża w ten projekt najbardziej wyrafinowane technologie które sprawiły się w systemach zawieszenia formuły 1 i innych segmentach wyścigowych branży motoryzacyjnej, a wszystko po to by zapewnić naszym klientom bezawaryjny i mający pełną regulacje sprzęt najwyższej klasy. 

  Aktualnie w ofercie znajdują się dwa dampery sprężynowe ARMA i STORIA do ENDURO oraz DH które są opracowane do użytku wyścigowego, oraz ultra lekkie sprężyny pasujące do każdego typu tłumika na rynku.

 • Nowa marka Racing Bros na polskim rynku !

  Racing Bros w 2006 roku założyli specjaliści od amortyzatorów wyścigowych pracujący dla profesjonalnych zespołów Downhill MTB, korzystając z ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu profesjonalnej amortyzacji motocyklowej oraz samochodowej.

  Od początku działalności Racing Bros zajmują się projektowaniem oraz produkcją specjalnych uszczelek, które pozwalają na znaczne zmniejszenie tarcia.

 • Mamy zaszczyt powiadomić że w sezonie 2019r. będziemy dystrybutorami nowej marki TAG Metals na polskim rynku !

  TAG Metals - nie jest nową marką, działają nieprzerwanie od roku 1998 na rynku motocyklowym. Na sezon 2019 firma postanowiła wejść na rynek rowerowy z całą gamą produktów dedykowanych do dyscyplin grawitacyjnych.

 • 7idp - dołącza do naszego ofertowego portfolio !

  7iDP - Seven Intelligent Design Protection. Są to najwyższej klasy ochraniacze do jazdy na rowerze. Projektowane przez zawodników dla zawodników przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Podział na poszczególne linie ochraniaczy ułatwi dobór sprzętu do twoich potrzeb. W swojej ofercie posiadają ochraniacze do downhillu - dh, enduro, xc, fourcross, dirt i slopestyle.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria