Nowości

 • ZENO

  ZENO DRIVEN PERFORMANCE - pierwsza dostawa dotarła o naszego magazynu! Klocki hamulcowe hydrauliczne przewody w opłocie stalowym oraz SPEEDLINK to najmocniejsze pozycje z oferty tego producent. Systematycznie bedziemy poszerzać asortyment który zapewniamy że nie jest mały :)

 • Nowa marka Racing Bros na polskim rynku !

  Racing Bros w 2006 roku założyli specjaliści od amortyzatorów wyścigowych pracujący dla profesjonalnych zespołów Downhill MTB, korzystając z ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu profesjonalnej amortyzacji motocyklowej oraz samochodowej.

  Od początku działalności Racing Bros zajmują się projektowaniem oraz produkcją specjalnych uszczelek, które pozwalają na znaczne zmniejszenie tarcia.

 • Mamy zaszczyt powiadomić że w sezonie 2019r. będziemy dystrybutorami nowej marki TAG Metals na polskim rynku !

  TAG Metals - nie jest nową marką, działają nieprzerwanie od roku 1998 na rynku motocyklowym. Na sezon 2019 firma postanowiła wejść na rynek rowerowy z całą gamą produktów dedykowanych do dyscyplin grawitacyjnych.

 • 7idp - dołącza do naszego ofertowego portfolio !

  7iDP - Seven Intelligent Design Protection. Są to najwyższej klasy ochraniacze do jazdy na rowerze. Projektowane przez zawodników dla zawodników przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Podział na poszczególne linie ochraniaczy ułatwi dobór sprzętu do twoich potrzeb. W swojej ofercie posiadają ochraniacze do downhillu - dh, enduro, xc, fourcross, dirt i slopestyle.

 • BB components - Poszerzamy ofertę komponentów !!!

  Do naszego sklepu własnie trafiły świeżutkie mostki BananaHolder, które dedykowane są do naszych karbonowych kierownic BB One i BB One Pro.

  Holder jest kompatybilny z kierownicami w rozmiarze montażowym 31,8 oraz 35mm, dlatego sprawdzi się z każdą kierownicą dostępną na rynku.

  Mostki dostępne są w kolorze czarnym z redukcjami w 4 kolorach: niebieskim, czarnym, czerwonym oraz pomarańczowym. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria