Yep Components

TWORZYMY NIEZAWODNE PRODUKTY O WYSOKIEJ JAKOŚCI

W Yep Components budujemy części zainspirowane pasją i innowacyjnością, uważamy że nasze doświadczenie w połączeniu z bogatą inżynieryjną wiedzą i dbałością o detale mogą dać niepowtarzalne efekty w postaci bezawaryjnych i doskonale działających produktów.

Sztyce z naszym logiem składane są ręcznie dlatego mamy pewność że klient otrzymuje sprawdzony i doskonale działający produkt który będzie służyć dłużej niż odpowiedniki innych producentów. 

Jesteśmy dumni, że produkujemy nasze części w Szwajcarii. Nasza siedziba mieści się w Ticino, w samym sercu najpiękniejszych szlaków turystycznych Alp, co jest najlepszym miejscem na przetestowanie naszych produktów.

Wszystkie sztyce Yep są sprawdzane pod względem jakościowym i montowane pojedynczo ze szczególną starannością w naszym warsztacie w Bioggio, co jest niezwykle ważne, aby uzyskać najlepszą płynność i niezawodność działania.

Z dumą przedstawiamy: 

 

Uptimizer 3.0 2020 to prawdziwa rewolucja na rynku regulowanych sztyc.

Odpowietrzenie i pełną wymiana oleju w ciągu paru minut, bez żadnych specjalnych narzędzi, a nawet bez demontażu sztycy z roweru!

Nowy opatentowany zawór NGC cartridge, odseparowany od sprężyny powietrznej i zewnętrzny port odpowietrzający sprawiają, że jest to najbardziej przyjazna dla użytkownika sztyca, jaką kiedykolwiek zbudowano! 

Odkryj jeszcze płynniejszą i szybszą reakcje sztycy oraz natychmiastowe uruchomienie wysuwu. Uptimizer 3.0 daje możliwość dostosowania zachowania sztycy za pomocą tokenów komory powietrznej. Dodatkowo Yep daje możliwość zmniejszenia skoku umieszczając reduktory skoku 5, 10, 15 mm (zawarte w pudełku).

Produkt oferowany jest z manetką „push or pull”.

Średnice:

30,9 mm i 31,6 mm

Opcje podróży:

80 mm, 100 mm, 125 mm, 155 mm, 185 mm

Opcje koloru CORALA:

Czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, fioletowy, zielony, złoty

Opcja koloru końcówki dźwigni:

Czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, fioletowy, zielony, złoty

 

Pełna oferta z cenami znajduje się na karcie sklep.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria