Ibis Cycles

Ibis Bicycles to producent rowerów górskich z północnej Kalifornii, Ibis był jednym z pierwszych, którzy wprowadzili włókno węglowe do ram rowerowych i od 20 lat budują jedne z najlepszych rowerów, na rynku. Rowery Ibis nie mają tendencji do podążania za ekstremalnymi trendami w geometrii, są stworzone dla codziennych rowerzystów, którzy ceni sobie jakość wykonania i jakość jazdy.

Ibis produkuje między innymi popularne ramy rowerów górskich Mojo, Ripmo i Ripley. Dodatkowo w portfolio firmy znajduje się Hakka MX Carbon czyli mix Gravela, Szosy i przełajówki.

Aktualnie produkty Ibis są dystrybuowane w 33 krajach.

Trochę historii:

W prima aprilis 1981 r. Scot Nicol „hung up his shingle” w modnym sklepiku kilka mil na wschód od Mendocino w Kalifornii. Tamtego dnia, 38 lat temu, Ibis został uruchomiony bez pieniędzy i bez planu. Dziś jesteśmy w Santa Cruz i zatrudniamy około 26 osób w Ibis. Pięciu naszych właścicieli pracuje w firmie na pełny etat. Hans Heim jest naszym CEO, Tom Morgan jest naszym prezesem, Colin Hughes kieruje naszym działem inżynieryjnym, Roxy Lo jest naszym projektantem, a Scot stara się nie przeszkadzać.

Pełna oferta z cenami jak zwykle znajdziecie w zakładce sklep.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria