Mamy zaszczyt powiadomić że w sezonie 2019r. będziemy dystrybutorami nowej marki TAG Metals na polskim rynku !

W 1998 roku w San Diego w Kalifornii powstała marka Tag Metals, od początku koncepcja była prosta, zapewnić najlepsze jakości kierownice, uchwyty, zębatki i akcesoria motocyklowe.

Tag Metals szybko stał się wyborem profesjonalnych, fabrycznych zespołów wyścigowych KTM, Suzuki, Yamaha i wielu czołowych teamów, takich jak Rockstar Suzuki. Legendy takie jak Carmichael, Stewart, Millsaps wszystkie dorastały z marką Tag Metals.

W 2015 Tag Metals został przejęty przez grupę kierowaną przez Eddiego Cole'a (założyciela Answer, Pro-taper, 661, Matrix i współzałożyciela Atlas, Mobius i innych marek oraz Martina Lloyda Evansa, oryginalnego partnera w 661 razem z Eddiem.

Na rok 2019 Tag Metals postanowili wejść na rynek rowerowy z pełną gamą produktów poznaczonych do dyscyplin grawitacyjnych.

W  nowym sezonie oferta będzie obejmować: koła w wersji z aluminiowymi obręczami oraz carbonowymi, kierownice w 3 wzniosach wykonane z carbonu oraz wersje z aluminium. Do tego dwa projekty mostków perfekcyjnie zgranych kierownicami TAG.  Dwa rodzaje gripów w 7 kolorach, nylonowe pedały w tej samej gamie kolorystycznej oraz autorski projekt aluminiowych platform w rozmiarze 110x120mm. Dodatkowo w ofercie będą siodełka oraz sztyce regulowane. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria