ONZA Tires

Onza Tires to producent wysokiej jakości opon ze szwajcarskim rodowodem. Unikalne wzory bieżników oraz doskonałe parametry to określenia charakteryzujące  opony onza® tworzącej produkty od dziewięciu sezonów. Jako stosunkowo młoda marka osiągnęła już pewne imponujące wyniki. Zaczynając od Rogera Rinderknechta, zwycięzcę mistrzostw świata w kategorii 4x w 2012 roku lub Marine Caribou, który stał się mistrzem świata Junior DH w 2015 roku. Kończąc na takiej postaci jak Aron Gwin, który w 2016 roku zdobył mistrzostwo świata w downhill’u na naszych prototypowych oponach Aquila.

 

Zwycięstwa w wyścigach, testy w najcięższych warunkach i pozytywne opinie wśród zwykłych konsumentów. Wszystko to przyczyniło się do tego, że coraz większej ilości ludzi decyduje się na opony onza® na całym świecie. 

 

W 2020 roku w ofercie zobaczymy reinkarnację Porcupine, uniwersalnej i szybko toczącej się opony, będzie oferowana w 3 różnych wersjach: CZARNEJ, BIAŁEJ i  SKINWALL.

 

Onza zmienia również specyfikację osnowy i mieszanek gumy dla wszystkich produktów, a uproszczone oznaczenia na bokach opon ułatwiają wybór i identyfikację.

Pełna oferta z cenami jak zwykle znajdziecie w zakładce sklep.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria