ZENO DRIVEN PERFORMANCE

ZENO zostało założone przez zespół entuzjastów i profesjonalistów w dziedzinie inżynierii, marketingu, rozwoju produktów i kontroli jakości z 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu, rozwoju, zaopatrzeniu, zarządzaniu łańcuchem dostaw i marketingu komponentów rowerowych.Zespół ZENO to wykwalifikowani pracownicy którzy chcą sprostać wymaganiom klientów w branży rowerowej. Naszym celem jest zapewnienie zapewniając najwyższą jakość  towarów w przystępnej cenie.

Na największe zainteresowanie zasługują produkty takie jak:

SPEEDLINK - końcówki wielokrotnego użytku do wszystkich hamulcy hydraulicznych dostępnych na rynku. Łatwa instalacja, solidne wykonanie i pełna kompatybilność z dostępnymi systemami innych producentów. 

DIY SPEEDLINK SET - gotowe zestawy do wymiany przewodów hydraulicznych dla jednego kompletu hamulcy. 

Klocki hamulcowe z radiatorem SUPERCOOL - niedrogie półmetaliczne klocki z radiatorem, pozwalającym obniżyć temperaturę okładzin, poprawiając tym samym parametry hamowania na wymagających zjazdach.

ZENO STAINLESS HOSE - Pancerze hydrauliczne w stalowym oplocie nie są już tylko zarezerwowane dla hamulcy HOPE! W połączeniu z końcówkami SPEEDLINK stanowią niebywale solidny i odporny zostaw wysokociśnieniowych przewodów do twoich hebli. Dodatkowo przewody są kompatybilne z końcówkami i baryłkami innych producentów.  

Pełna oferta z cenami znajduje się na karcie sklep.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | design: Netgaleria